E-Česko

Cestování, ubytování, dovolená a volný čas

Čechy, Morava, Slezsko - to je naše Česko

     
Dnes je Pondělí, 25. 05. 2020
Svátek slaví Viola
Fulltextové hledání

Sekce, kde hledat:

Aktuality

 

 

 

 

Penzion Severka

 

Státní znak České republiky

Česká republika

Czech Republic

Tschechische Republik

 
Aktuality

Zpět na předchozí stránku

14.10.2005

Jižní Čechy

Cyklisté uzavřou letošní sezonu

 

Nadace Jihočeské cyklostezky, Euregio Silva Nortica a další partneři si dovolují pozvat širokou veřejnost na cyklistickou akci Zavírání sezóny, která se uskuteční 22. října 2005 na Třeboňsku.

 

?Charakter této akce je vskutku inovativní, neboť v době od 13.00 do 14.00 se cyklisté sjedou z 5-ti směrů na náměstí v Chlumu u Třeboně, odkud ve 14.00 zamíří cyklistický peloton do Třeboně,? uvedl ředitel Nadace Jihočeské cyklostezky Pavel Marek. Do Třeboně se cyklisté dostanou přes Hamr, Majdalenu nádraží a dále po směru na Cep. ?Akce je obohacena o kulturní program na Třeboňském náměstí, kde účastníci zhlédnou vystoupení Třeboňských pištců, skupiny Sunny Band a celý program bude profesionálně moderován Rádiem Faktor,? upřesnil jednatel Euregio Silva Nortica Pavel Hložek.
I tentokrát je pro cyklisty zajištěna doprava z Třeboně zpět do výchozích měst zdarma. V 17.00 budou autobusy odjíždět z Třeboně po následujících trasách: Lišov ? České Budějovice / Jindřichův Hradec ? Nová Bystřice ? Slavonice / Veselí nad Lužnicí ? Tábor ? Bechyně ? Týn nad Vltavou ? Hluboká nad Vltavou ? České Budějovice / České Velenice ? Nové Hrady ? Trhové Sviny ? České Budějovice.
Pro cyklisty jsou též připraveny doporučené trasy, po kterých se mohou dostat do Chlumu u Třeboně. Každý z pěti cyklistických paprsků povede jeden z průvodců.

Zdroj : Bud news

Zpět na předchozí stránku

 

Počasí

Úterý 26.05.

25°C
12°C

Středa 27.05.

23°C
12°C

Handicap
Ostatní
Anketa

Jakému způsobu výběru dovolené dáváte přednost ?

Doporučení kamaráda
26.8% (18177)

Sezónní katalog cestovních kanceláří
18.9% (12800)

Nabídka z reklamních letáků
19% (12908)

Last minute
18.1% (12301)

Prostřednictvím internetu
17.1% (11607)

Celkem hlasů: 67793

Přihlášení

Váš login:

Vaše heslo:


Novinky mailem

Vložte e-mail pro zasílání novinek a informací z portálu E-Česko.cz a magazínu Gulliver


 

 

 

 

 

Kopírování, publikování a šíření obsahu serveru www.e-cesko.cz je vítáno a doporučeno. Věříme, že uživatelům udělá použití materiálů ze serveru www.e-cesko.cz radost a že tuto radost budou šířit dále. Projekt E-ČESKO.cz vznikl ve spolupráci a za dotační podpory Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.